Medycyna estetyczna w OrtoGo Centrum Medyczne - Warszawa Wola
Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest działem medycyny zajmującym się pielęgnowaniem, poprawianiem i przywracaniem atrakcyjności fizycznej. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej możemy poprawić niedoskonałości, opóźnić proces starzenia, czy nawilżyć i odżywić tkanki. W OrtoGo Centrum Medyczne proponujemy szeroką ofertę zabiegów, wykonywanych przez doświadczonego lekarza specjalistę. Nowoczesne metody i preparaty pozwalają na bezpieczne i szybkie uzyskanie naturalnego i atrakcyjnego wyglądu.

Mezoterapia igłowa

Zabieg docierający do głębokich warstw skóry, do których niemożliwe jest dotarcie nawet przy wieloetapowej domowej pielęgnacji. Mezoterapia igłowa przywróci Twojej skórze nawilżenie i sprężystość.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacyjne zabiegi przeznaczone do okolicy twarzy i szyi oraz skóry głowy. Terapia osoczem bogatopłytkowym to bezpieczna, eliminująca ryzyko reakcji alergicznej metoda, pozwalająca na odbudowę i dogłębne działanie przeciwstarzeniowe.

Kwas hialuronowy

Substancja ta naturalnie występuje w naszym organizmie i odpowiada za wiązanie wody, dzięki czemu w efekcie skóra jest jędrna i elastyczna. Kwas hialuronowy zapewnia odpowiednie nawilżenie tkanek i przywraca skórze dawny blask. W OrtoGo Centrum Medyczne wykonasz również powiększanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym.

Botoks

Preparat pozyskiwany na bazie toksyny botulinowej. Botoks doskonale sprawdza się w zabiegach upiększających, niwelowaniu głębokich bruzd i zmarszczek, ale także w leczeniu schorzeń takich jak bruksizm, czy nadpotliwość.

Peelingi

Nieinwazyjne zabiegi dla osób, które chcą osiągnąć doskonałe efekty odmładzające i upiększające bez użycia igły. Peelingi pomagają uporać się z niedoskonałościami skóry, zapewniając jednocześnie efekt liftingujący.

Logo OrtoGo
OrtoGo Centrum Medyczne
Kalendarz ikona
Umów wizytę
Telefon ikona
22 100 45 20

Cookies

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niej oznacza ich akceptację.