Urologia Warszawa - OrtoGo Centrum Medyczne
Urologia

Urologia

Urologia jest działem medycyny zajmującym się diagnostyką, a także leczeniem schorzeń układu moczowego u mężczyzn i kobiet, a także męskich narządów płciowych, tj. prącie, jądro, najądrza, nasieniodowy, moszna, prostata.

Choroby układu moczowego i narządów płciowych bardzo często wiążą się z obniżeniem jakości życia pacjenta oraz dyskomfortem fizycznym, jak i psychicznym.

W OrtoGo Centrum Medyczne, w ramach naszej Pracowni Urologicznej, oferujemy Państwu wykonanie następujących zabiegów:

  • stulejka,
  • usunięcie zmian skóry moszny,
  • krótkie wędzidełko prącia,
  • wymiana cewników (pacjent musi posiadać własny cewnik).
  • powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Penis jest niewątpliwie atrybutem męskości dla wielu mężczyzn. Dzisiejsze metody urologii estetycznej pozwalają na pozbycie się kompleksów związanych z penisem bez inwazyjnych zabiegów. Najbardziej inwazyjnym zabiegiem w tej dziedzinie jest falloplastyka - zabieg chirurgiczny w znieczuleniu ogólnym, obarczony niestety ryzykiem powikłań po wykonaniu zabiegu.

W OrtoGo Centrum Medyczne proponujemy Państwu wykonywany przez specjalistę urologii zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym. Dzięki niemu szybko i przede wszystkim bezpiecznie Pacjent może osiągnąć efekt pogrubienia penisa. Trwający około 30 minut zabieg pozwala pozbyć się kompleksów, zwiększyć pewność siebie i optycznie uwydatnić prącie.

Kwas hialuronowy w urologii estetycznej

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie. Odpowiada między innymi za zachowanie elastyczności tkanki łącznej i posiada właściwości higroskopijne (wchłanianie i wiązanie wody). W OrtoGo Centrum Medyczne wykorzystujemy właściwości kwasu hialuronowego w leczeniu ortopedycznym, ale także w medycynie estetycznej i urologii estetycznej.

Efekty zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego widoczne są bezpośrednio po jego wykonaniu, a Pacjent może cieszyć się nimi około 2 lat. Efekty końcowe zależne są od pierwotnego rozmiaru prącia i mogą osiągnąć nawet do 2-3 cm powiększenia obwodu penisa.

Długotrwałe efekty zapewnia pobudzenie fibroblastów, dzięki czemu pobudzone zostaje wytwarzanie własnego kwasu hialuronowego u Pacjenta. Po zabiegu Pacjent zachowuje prawidłową zdolność do osiągania erekcji.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest metodą iniekcji, czyli poprzez zastrzyk. Lekarz za pomocą kaniuli wykonuje podanie preparatu u nasady prącia, a następnie równomiernie rozprowadza preparat po jego długości, co zwiększa grubość penisa i delikatnie go wydłuża. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu Pacjent nie odczuwa bólu i dyskomfortu. Czas trwania zabiegu to około 30 minut.

Wskazania do zabiegu powiększania penisa

Zabieg skierowany jest do wszystkich mężczyzn, którzy nie są zadowoleni rozmiaru członka. Poza zamiarem pozbycia się niechcianego kompleksu, czy też zwiększenia swojej pewności siebie, Pacjenci decydują się na powiększenie penisa również zwiększenia doznań seksualnych u partnerki lub partnera.

Przeciwwskazania

  • stulejka
  • choroby nowotworowe układu moczowo-płciowego
  • zażywanie niektórych leków (wymaga konsultacji z lekarzem)
  • stany zapalne w okolicy zabiegowej

Zalecenia pozabiegowe i najważniejsze informacje

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym, dzięki swojej minimalnej inwazyjności, nie wymaga wielu zaleceń pozabiegowych. Wskazana jest dwutygodniowa abstynencja seksualna, a także unikanie w tym czasie wysiłku fizycznego oraz sauny.

Kwas hialuronowy ze względu na swoją biokompatybilność z organizmem Pacjenta nie powoduje reakcji alergicznych, jednak po zabiegu prącie może być delikatnie zaczerwienione, czy też zasinione.

Jest to naturalna reakcja organizmu na zabieg iniekcyjny i ustępuje samoistnie w ciągu kolejnych kilkudziesięciu godzin.

Zabieg powiększania kwasem hialuronowym wykonujemy w OrtoGo Centrum Medyczne Warszawa Praga. Koszt zabiegu sprawdzisz w naszym cenniku.

Logo OrtoGo
OrtoGo Centrum Medyczne
Kalendarz ikona
Umów wizytę
Telefon ikona
22 100 45 20

Cookies

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niej oznacza ich akceptację.