Laserowe usuwanie żylaków EVLT/EVLA Warszawa - OrtoGo Centrum Medyczne
Laserowe usuwanie żylaków

Laserowe usuwanie żylaków

Czy istnieje sposób na pozbycie się żylaków bez inwazyjnych metod i znieczulenia ogólnego podawanego przez anestezjologa? Tak!

W OrtoGo Centrum Medyczne proponujemy laserowe usuwanie żylaków polegające na zamknięciu światła niewydolnej żyły za pomocą nowoczesnej technologii. Zabiegi za pomocą lasera stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych metod. W USA już ponad 70% wszystkich zabiegów usuwania żylaków stanowią zabiegi metodą EVLA, czyli laserowe zabiegi endożylne. Wysoka popularność podyktowana jest nie tylko dużo wyższą skutecznością, lecz również większym bezpieczeństwem i brakiem silnych dolegliwości bólowych, w porównaniu do innych metod.

Laser Leonardo® Mini

Leonardo® Mini - jak wygląda laserowe usuwanie żylaków?

Zabiegi przeprowadzane są z użyciem lasera Leonardo® Mini - wszechstronnego aparatu pozwalającego na długotrwałe i skuteczne zamknięcie żyły. Leonardo® Mini to laser współpracujący z szerokim spektrum światłowodów opracowanych przez firmę Biolitec®, pioniera w branży systemów laserowych. Leonardo® Mini wykorzystuje szerokie spektrum światłowodów z innowacyjnym systemem laserowym o długości fali 1470 nm.

Zabieg z użyciem systemu laserowego ELVeS Radial™ polega na wprowadzeniu do wnętrza żyły światłowodu, który pozwala zamknąć naczynie. Zabieg wykonywany jest pod kontrolą USG, co zapewnia precyzyjne dotarcie wyłącznie do niewydolnego naczynia. Na filmie mogą Państwo zobaczyć cały proces zabiegowy. Zabieg wykonał lek. Józef Lisowski - chirurg naczyniowy w trakcie specjalizacji i flebolog.

Zalety laserowego usuwania żylaków:

  • dużo mniejszy ból pozabiegowy w porównaniu do innych metod,
  • zabieg ambulatoryjny - bezpośrednio po zabiegu Pacjent może udać się do domu,
  • zminimalizowana inwazyjność zabiegu,
  • długoterminowo dużo skuteczniejsze zamknięcie niewydolnego naczynia,
  • szybki proces rekonwalescencji.

Laserowe usuwanie żylaków wykonujemy w OrtoGo Centrum Medyczne Warszawa Wola. Masz pytania dotyczące zabiegu? Skontaktuj się z nami - (22) 100 45 20. Koszt zabiegu oraz innych usług z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej sprawdzisz w naszym cenniku.

Logo OrtoGo
OrtoGo Centrum Medyczne
Kalendarz ikona
Umów wizytę
Telefon ikona
22 100 45 20

Cookies

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niej oznacza ich akceptację.