Osocze bogatopłytkowe w OrtoGo Centrum Medyczne - medycyna estetyczna - Warszawa
Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP, Platelet Rich Plasma)

Osocze bogatopłytkowe (PRP, Platelet Rich Plasma) jest autologicznym preparatem pozyskiwanym bezpośrednio z obwodowej krwi Pacjenta. Preparat zawiera aż 30 czynników wzrostu, czyli białek, dzięki którym uzyskujemy stymulację silnie regenerujących i odbudowujących procesów. Metoda pozyskiwania PRP polega na pobraniu krwi od Pacjenta i umieszczeniu jej w specjalnej wirówce, gdzie zostaje przygotowany preparat. Proces ten sprawia, że uzyskane osocze jest produktem całkowicie naturalnym dla naszego organizmu, a zabieg z jego wykorzystaniem eliminuje ryzyko reakcji alergicznej.

Jakie jest działanie osocza bogatopłytkowego w konkretnych obszarach ciała?

  • twarz i szyja – rewitalizacja i odbudowa skóry, odnowa i działanie przeciwstarzeniowe, poprawa nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry,
  • skóra głowy – poprawa ogólnej kondycji i zagęszczenie włosów, stymulacja skóry głowy, zapobieganie łysieniu i wypadaniu włosów.

Dla Pacjentów potrzebujących kompleksowej pomocy w zakresie poprawy kondycji skóry głowy i włosów oferujemy przygotowany przez naszych specjalistów pakiet 4 zabiegów wykonywanych naprzemiennie:

  • 2x terapia osoczem bogatopłytkowym,
  • 2x terapia z użyciem preparatu dr Cyj – innowacyjny preparat stanowiący połączenie kwasu hialuronowego i peptydów używany w terapii wypadania włosów.
Logo OrtoGo
OrtoGo Centrum Medyczne
Kalendarz ikona
Umów wizytę
Telefon ikona
22 100 45 20

Cookies

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niej oznacza ich akceptację.